KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17412040

nr 1741 2040

Ulf Lundkvist

(f. 1952), Sverige

Etsning, "Mannen av folket och kvinnan av börd". Signerad, numrerad 71/100, daterad -80. Bildmått: 17x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:14:05

  • Tema
  • 17 nov

Ulf Lundkvist

Läs mer om Ulf Lundkvist